تست شیمی یازدهم جلد اول مبتکران

بانک کتاب

اطلاعات این محصول :

نویسندگان و مولفان: جناب آقای بهمن بازرگانی

مشخصات نشر : تهران، مبتکران 1398

نوبت چاپ: 1400

مشخصات ظاهری : تعداد صفحه: 410ص مصور جدول نمودار

شابک: 9789640728482

شماره کتابشناسی ملی : 5806641

155,000 تومان

131,750 تومان

9931 قلم

تست شیمی یازدهم مبتکران (جلد اول)

ویژگی های این کتاب :

این کتاب شامل:

  • درس و نکته

  • تست های بسیار مهم

  • تست های دسا

  • آموزش های کارتونی

  • و ......

تصویر روی جلد :

هرکول افسانه ای سعی در حفظ تعادل کره ی زمین دارد اما شرایط ناجوانمردانه سخت است!دست چپ هرکول به شدت توسط بیل مکانیکی کشورهای اروپایی که مشغول چپاول ذخایر زیرزمین کشورهای آفریقایی هستند پس زده شده است.

گوزن آمریکای شمالی با شاخ های پلی آمیدی اش به این فکر می کند که با این همه مشکلات زیست محیطی پگونه می تواند از دام انقراض بگریزد.کروکودیل آمریکای جنوبی وضعیت بهتری ندارد!او در اعماق جنگل های آمازون به یاد دوست قدیمی اش که اکنون تبدیل به کیف زنانه ی مارک دار شده اشک می ریزد البته اشک واقعی نه اشک تمساح!

شیمی دان بزرگ فردریک وهلر که تصور می کرد نفت خام حاوی مواد سمی و خطرناکی است یکی از بنیان گذاران استفاده از نفت خام است.ماده ای که امروزه تبدیل به امپراطوری قدرتمند شده است!در گوشه ای دیگر آشپزها از ماقبل تاریخ تا به امروز خود را مدیون و ممنون تر موشیمی می دانند اما استفاده و استخراج بی رویه ی زغال سنگ و گازهای گلخانه ای حاصل از آن، باعث گرمایش هرچه بیش تر زمین می شود.به طوری که هرکول نمیتواندروی پای خود بند شود و درحال از دست دادن تعادل خود است.شاید وقت آن باشد که یک ناجی افسانه ای دیگر همچون بتمن با آن شنل مجهز و کولاری اش وارد عمل شود!

بعضی از داوطلبان کنکور در وضعیت اورژانسی قرار دارند!یعنی به دلایل مختلف از جمله دیر خریدن این کتاب و استفاده از آن در دقیقه ی 90! وقت و یا حوصله ی کافی برای حل و بررسی همهی تست های این کتاب را ندارند.گاهی که این عزیزان ما را در جایی مثلا نمایشگاه کتاب یا نمایشگاه لوازم خانگی می بینند گره یی به ابروان خود می اندازند و با حالتی عاقل اندر سفیه می گویند:وقت تنگ است و حجم کتابتان بسیار!

اگر شما هم جزو این دسته داوطلبان هستید که البته امیدواریم نباشید پیشنهاد می کنیم به ترتیب زیر عمل کنید:

1-ابتدا به سراغ تست های تالیفی بروید.در آنجا در ابتدای هر مبحث مثلا مبحث موازنه ی واکنش های شیمیایی تعدادی ایستگاه درس و نکته را به عنوان پیش نیاز معرفی کرده ایم .بدون معطلی ایستگاه های مربوطه را بخوانید.این کار از نان شب هم واجب تر است.

2-بعد از خواندن ایستگاه های درس و نکته ی مربوط به هر مبحث تست های V.I.T  مربوط به همان مبحث را حل کنید.

برای اطلاع از قیمت و نحوه سفارش با شماره های زیر تماس بگیرید: 
02166400011-02166181920

همچنین جلد دوم این کتاب را می توانید از لینک مقابل تست شیمی یازدهم (جلد دوم پاسخنامه) مبتکران خریداری نمایید