نماد اعتماد الکترونیکی

حراج! زبان انگلیسی سوم مبتکران

زبان انگلیسی سوم مبتکران

بانک کتاب

زبان انگلیسی سوم مبتکران دکتر شهاب اناری

مؤلف : شهاب اناری

انتشارات :مبتکران

شابک : 0 - 1779 - 07 - 964 - 978

مشخصات ظاهری : 236 ص

نوبت چاپ : 95
شماره کتابشناسی ملی: 32643-88

24,000 تومان

19,200 تومان

در ویرایش جدید کتاب غیر از به روز رسانی پرسش های تألیفی و کنکور، در بخش سؤالات کنکور گرامر و لغت تغییراتی اساسی داده شده است؛ به این شکل که اولاً پرسش هایی انتخاب شده که با دانش یک دانش آموز سومی تا حد امکان قابل پاسخگویی باشد. ثانیاً پرسش ها حالت تجمعی دارد یعنی در درس 2 از درس 1 هم سؤال شده و در درس 3، از درس 1و2 و الی آخر.
کتاب حاضر شامل 5 بخش گرامر، واژگان، درک مطلب، آزمون های نمونه تستی و تشریحی و واژه نامه کامل دانش آموزی و ضمیمه های کاربردی است. در قسمت گرامر به آموزش گرامر به ساده ترین و کامل ترین شکل پرداخته است و از پرسش های چهارگزینه ای تألیفی با کیفیت، هدفدار و درجه بندی شده و نیز تست های کنکورهای سال های گذشته استفاده شده است.
در قسمت واژگان به آموزش واژگان و اصطلاحات به صورت دسته بندی شده و موضوعی به همراه مثال های رایج و پرکاربرد و به پرسش های چهارگزینه ای تألیفی با کیفیت و درجه بندی شده که سؤالات مهم تر با آیکون های ویژه مشخص شده اند و نیز تست های کنکورهای سال های قبل، پرداخته است.
در قسمت درک مطلب به متن و کلوزهای تمرینی فراوان با پاسخ های تشریحی و ارائه روش های پاسخگویی به سؤالات درک مطلب هم در پاسخ های تشریحی و هم در پانوشت های صفحات پرداخته است.
ضمیمه ها هم در چندین بخش با عناوین مرور گرامرهای پایه، پسوندهای مهم، نکات تلفظ و استرس و نمونه سؤالات امتحان نهایی است.

برای اطلاع از قیمت و نحوه سفارش با شماره های زیر تماس بگیرید: 
02166400067- 02166181920

footerbottom