جامع تیزهوشان نهم IQ گاج

کتاب IQ تیزهوشان نهم گاج

اطلاعات این محصول :

نویسندگان و مولفان : گروه مولفان گاج

مشخصات نشر : تهران انتشارات بین المللی گاج 1399

مشخصات ظاهری : 656ص مصور

شابک : 0-210-359-600-978

شماره کتابشناسی ملی : 4023058

نوبت چاپ : سی ام 1399

159,000 تومان

127,200 تومان

9996 قلم

IQ نهم تیزهوشان گاج

مجموعه کتاب‌های IQ به‌منظور آشنایی دانش‌آموزان با زوایای متفاوتی از محتوای کتب تحصیلی طراحی شده است. به‌این‌ترتیب دانش‌آموز می‌تواند در کنار مطالعه‌ی کتاب مرجع خود، به بانکی جامع از پرسش‌های چهارگزینه‌ای سطح فراتر از کتاب دسترسی داشته باشد.

این جریان از یک سو موجب می‌شود تا دانش‌آموز پس از مطالعه‌ی دقیق مباحث کتاب درسی خود دیدی ریزبینانه‌تر نسبت به مضامین آن پیدا کند و از طرفی در روند پاسخ‌گویی به سؤالات، نقاط ضعف خود را شناخته و به درک عمیق‌تری از مباحث درسی برسد.در این بین IQ تیزهوشان نهم گاج از بهترین های این کتاب شمرده میشود.

در این راستا انتشارات بین‌المللی گاج توانسته با پاسخ‌گویی اصولی به احتیاجات دانش‌آموزان، بستری مناسب برای رشد و پیشرفت آن‌ها فراهم کند. دانش‌آموزان مقاطع تحصیلی مختلف با استفاده از مجموعه‌ کتاب‌های IQ، از بانک گسترده‌ی سؤالات به همراه پاسخ‌نامه‌های کاملا تشریحی بهره خواهند برد. 

کتاب پیش روی شما از سری کتاب های آی کیو از خوش نام ترین منابع برای آمادگی در آزمونهای ورودی مدارس است.از حسن انتخاب و اعتماد شما سپاسگذاریم و امیدواریم این کتاب بتواند مسیر پیشرفت شما را برای موفقیت در آزمون های مختلف تحصیلی هموار کند.

در این کتاب دروس تاثیرگذار پایه ی تحصیلی نهم به نگارش درآمده که به بخش های زیر تفکیک شده اند.

درسنامه :

ارائه ی درسنامه های مفید کاربردی و متناسب با کتاب های درسی جدید از ویژگی های اصلی این مجموعه است در این بخش فرض ما بر این بوده است که دانش آ»وز مطالب پایه را می داند در نتیجه برای جلوگیری از افزایش حجم کتاب صرفا به جمع بندی مطالب و ارائه ی نکات تیزهوشانی پرداخته ایم.

سؤالات تستی :

به تفکیک هر درس سؤالات چهارگزینه ای به صورت طبقه بندی شده ارائه و به ترتیب از آسان به دشوار چینش شده اند تا بتوانید مراحل آموزش و یادگیری را پله پله طی کنید و مطالب به صورت مفهومی تر و عمیق تر در ذهن تان شکل گیرد.