جدید ارزان شد! کتاب زیست شناسی پایه کنکور تجربی جلد 1 - سری میکرو طبقه بندی - کنکور 99

کتاب زیست شناسی پایه کنکور تجربی جلد 1 - سری میکرو طبقه بندی - کنکور 99

کتاب زیست پایه کنکور میکروطبقه بندی تجربی جلد اول

مؤلف :دکتر حمیدرضا زارع

انتشارات : نشر گاج

165,000 تومان

132,000 تومان

9999 قلم

زیست پایه کنکور جلد اول میکروطبقه بندی گاج

در آغاز باید به این نکته توجه کنید که کتاب زیست پایه کنکور میکروطبقه بندی جلد اول دربردارنده‌ی بانک تست به‌همراه پاسخ‌نامه‌ی تشریحی است و درس‌نامه‌ی این کتاب را می‌توانید در جلد دوم آن بخوانید. تست‌های این کتاب با دقت زیادی در مباحث مختلف دسته‌ب ندی شده‌اند تا شما بتوانید هماهنگ با برنامه مطالعاتی خود، تست‌های مبحث مطالعه شده را نیز پاسخ دهید.

در پایان هر فصل، یک آزمون از کل فصل قرار داده شده که می‌تواند برای جمع‌بندی، پیش از آزمون‌های تستی و تشریحی بسیار مناسب باشد. سؤالات این آزمون‌ها، مجموعه‌ای از کل نکات مهم فصل را پوشش می‌دهد. پس از آزمون هر فصل، تست‌های ترکیبی با فصل‌های دیگر کتاب‌های دهم و یازدهم قرار داده شده‌ است.

در پاسخ‌نامه‌ی تشریحی کتاب زیست پایه کنکور میکروطبقه بندی گاج جلد اول ، صورت هر سؤال و تمامی گزینه‌های آن به‌طور‌کامل بررسی شده‌اند. همچنین در پاسخ‌نامه‌ی تشریحی، کادرهای نکات مفهومی و ترکیبی هم وجود دارد. کادرهای «نکته»، مطالبی را بیان می‌کنند که ممکن است به آن‌ها توجه نشود. در پاسخ‌نامه‌ی تشریحی، شماره سؤالات با سه رنگ مختلف نشان داده شده که بیانگر درجه دشواری تست‌ها است.

در قسمت‌های مختلف پاسخ‌نامه، مهارت‌های حل سؤال نیز بیان شده که به شما کمک می‌کند مهارت تست‌زنی خود را تقویت کنید. این کتاب برگرفته از دو کتاب ارزنده‌ی زیست‌شناسی دهم و زیست‌شناسی یازدهم از مجموعه کتاب‌های میکرو طبقه‌بندی انتشارات بین‌المللی گاج است؛ چنانچه دو کتاب نامبرده را تهیه کرده‌اید، نیازی به تهیه مجدد این کتاب نخواهید داشت.

کتاب "زیست‌شناسی پایه‌ی کنکور" سری میکرو طبقه‌بندی توسط دکتر حمیدرضا زارع در 848 صفحه گردآوری شده است. از دیگر ویژگی‌های این کتاب می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

بررسی مباحث زیست‌شناسی دهم و یازدهم با چیدمان پایه به پایه و فصل به فصل
بیان نکات مفهومی و ترکیبی هر فصل
بررسی بیش از 2700 پرسش چهارگزینه‌ای چالشی مطابق با سبک جدید کنکور سراسری
بررسی کامل گزینه‌ها و مهارت‌های حل سؤال در پاسخ‌نامه‌ی تشریحی
همراه با تست‌های ترکیبی در انتهای هر فصل
همراه با تست‌های کنکور سراسری 98
تمام‌رنگی
ارائه‌ی درس‌نامه و نکات آموزشی در جلد مکمل (جلد2)

برای اطلاع از قیمت و نحوه سفارش با شماره های زیر تماس بگیرید: 
02166400067-02166181920

حمیدرضا زارع
گاج
1398
848
9786003598218