جدید ارزان شد! ریاضی کامل کنکور رشته انسانی میکرو طلایی گاج

کتاب شیمی کامل جامع کنکور جلد 1 - سری میکرو طلایی - کنکور 99

کتاب شیمی کامل جامع کنکور میکروطلایی جلد 1

نویسنده : افشین یزدان‌شناس
نویسنده : محمدحسین زینالی
نویسنده : امیرحسین زمان‌زاده
موضوع : شیمی
رشته : ریاضی فیزیک و علوم تجربی
انتشارات : گاج
سال چاپ : 1398
کد بین المللی(شابک یا ...) : 9786220301486

149,000 تومان

119,200 تومان

10000 قلم

شیمی کامل و جامع کنکور میکروطلایی جلد 1

مؤلفان در جلد نخست کتاب میکرو طلایی "شیمی کامل کنکور" به بیان بانک تست همراه با پاسخ‌نامه‌ی تشریحی پرداخته‌اند و داوطلبان گرامی می‌توانند با تهیه‌ی جلد دوم این اثر به درس‌نامه و مباحث آموزشی برای این مطالب، دست پیدا کنند. چینش مباحث در کتاب پیش رو به‌صورت پایه به پایه و درس به درس (نه موضوع به موضوع) بوده که این امر به بررسی و مطالعه‌ی آسان‌تر کتاب توسط داوطلبان، کمک شایانی نموده است.

در کتاب شیمی کامل و جامع کنکور میکروطلایی جلد 1، تمام نکات مفهومی و ترکیبی کتاب‌های شیمی دهم، یازدهم و دوازدهم ذکر شده‌. بانک تست پربار مندرج در کتاب پیش رو که دربردارنده‌ی پرسش‌های چهارگزینه‌ای تألیفی، کنکورهای سراسری و المپیاد‌های شیمی بوده، در افزایش تسلط داوطلبان بر نکات کنکوری این درس مؤثر است.

همچنین مؤلفان به‌منظور زدودن ابهامات ذهنی دانش‌آموزان، برای تمامی تست‌ها پاسخ‌نامه‌ی تشریحی کاملی را بیان کرده‌اند و با ارائه‌ی کادر‌های آموزشی در این قسمت، به بیان نکاتی پرداخته‌اند که به داوطلبان برای زدن سریع‌تر تست‌ها کمک می‌کنند. شایان‌ذکر است که در این کتاب، برای تست‌های موردنیاز، سایر گزینه‌ها بررسی شده و برای دستیابی به پاسخ نهایی، چند روش حل بیان شده است.

در پایان کتاب نیز به‌جهت سهولت مطالعه‌ی داوطلبان گرامی، یک پاسخ‌نامه‌ی کلیدی (جدا از پاسخ‌نامه‌ی تشریحی) و یک جدول مندلیف پیوست شده است. به جرأت می‌توان گفت مجموعه‌ی دوجلدی این کتاب (جلد درس‌نامه و جلد بانک تست) کامل‌ترین منبع آموزشی نکات تستی و جمع‌بندی برای درس شیمی است و به داوطلبان برای کسب آمادگی در کنکور سراسری و آزمون‌های آزمایشی کمک زیادی می‌کند.

کتاب میکرو طلایی «بانک تست شیمی کامل کنکور» با همکاری مشترک افشین یزدان‌شناس، محمدحسین زینالی و امیرحسین زمان‌زاده در 840 صفحه گردآوری شده و شامل مباحث شیمی سال دهم، یازدهم و دوازدهم می‌شود. کتاب پیش رو توسط انتشارات بین‌المللی گاج منتشر و روانه‌ی بازار کتب کمک‌آموزشی شده است. از ویژگی‌های برجسته‌ی این کتاب می‌توان موارد زیر را برشمرد:

برای کسب آمادگی در کنکور سراسری و آزمون‌های آزمایشی
ارائه‌ی بانک تست پربار تألیفی و سراسری از مباحث شیمی دهم، یازدهم و دوازدهم (حدود 3000 تست)
ارائه‌ی پاسخ‌نامه‌ی تشریحی برای تمامی تست‌ها
ارائه‌ی چند روش حل و بررسی سایر گزینه‌ها برای تست‌های مورد نیاز
همراه با تست‌های کنکور 98
ارائه‌ی درس‌نامه و مباحث آموزشی در جلد مکمل (جلد2)

افشین یزدان‌شناس-محمدحسین زینالی-امیرحسین زمان‌زاده
گاج
میکرو طلایی
1398
840
9786220301486