ارزان شد! آرایه های ادبی الگو

آرایه های ادبی الگو

آرایه ادبی الگو

مؤلف : علیرضا عبدالمحمدی

انتشارات الگو

جهت خرید تماس گرفته شود

 آرایه  ادبی نشرالگو

آرایه  الگو کتابی است که مناسب و  قابل استفاده برای دانش‌آموزان دوم و سوم دبیرستان و پیش‌دانشگاهی و داوطلبان کنکور همه‌ی رشته‌ها می باشد. به جرات می توان گفت کتاب آرایه های ادبی نشر الگو کاملترین کتاب در زمینه آرایه های ادبی کنکور است.از ویژگی های این کتاب می توان به این موارد اشاره کرد:

در کتاب آرایه ادبی الگو 10 آزمون جامع و استاندارد با پاسخ تشریحی و همچنین بیش از 1200 تست تالیفی و کنکور سراسری و کنکورهای آزمایشی به همراه پاسخ تشریحی آمده است. علاوه بر موارد ذکر شده تست های موضوعی و کلی آرایه نیز در این کتاب موجود می باشد.

مبحث آرایه های ادبی ، ۳ تست از ۲۵ تست ادبیات رو به خودش اختصاص میدهد.

همونطور که میدانید هیچ محدودیتی از طرف سازمان سنجش برای درس ادبیات کنکور گزارش نشده است. بخاطر همین، طراحان کنکور بیشتر به اشعار و متون ادبی خارج از کتاب دست می برند. پس انتخاب کتاب مناسب برای این مبحث یکی از مهمترین کارهاست.کتاب آرایه الگو برای پاسخ به این نیاز دانش آموزان منتشر شده است.

تالیف کتاب ارایه ادبی الگو به این صورت بوده که برای هر نوع آرایه ، یک درسنامه آورده شده و سپس تست هایی که فقط مربوط به آرایه هستند. تست های کتاب آرایه نشر الگو شامل تست های کنکور ، تالیفی ، سنجش ، قلم چی ، گزینه دو و نشانه برتر از انتشارات الگو به تالیف علیرضا عبدالحمیدی میباشد.