معرفی بهترین کتاب زیست دهم

با توجه به اهمیت انتخاب منابع کمک درسی و تست مناسب برای درس زیست سال دهم در این مقالعه به معرفی بهترین منابع زیست سال دهم در هر دو بخش درسنامه و توضیحات و تست می پردازیم. درس زیست شناسی مهمترین درس در رشته ی تجربی می باشد که بالاترین ضریب را دربین دروس اختصاصی دارد.

تعداد سوالات درس زیست شناسی در کنکور سراسری پنجاه سوال می باشد و در کنکور سالیان اخیر سوالات این درس به صورت مفهومی و ترکیبی مطرح می گردد و بسیار مهم می باشد که دانش آموزان دهم و کنکوری باید منابعی کمک درسی و تستی را تهیه نمایند که علاوه بر درسنامه های جامع و کامل ، سوالات تست مطابق با کنکور سراسری را نیز شامل شود .

در ادامه به بررسی کتاب های کمک درسی منتشر شده سال دهم تجربی در درس زیست شناسی انتشارات مختلف خواهیم پرداخت و لینک خرید هر یک از کتاب ها را برای شما قرار خواهیم داد. 

  1.      کتاب تست زیست دهم خیلی سبز

در ادامه توضیحات بهترین کتاب زیست دهم در مورد کتاب تست زیست شناسی دهم خیلی سبز توضیح می دهیم . انتشارات خیلی سبز در زمینه تالیف کتاب تست زیست از جمله زیست دهم همواره خوب عمل کرده است . کتاب زیست دهم خیلی سبز شامل تست‌ های خط‌ به‌ خط کتاب درسی می باشد همچنین تست‌ های مفهومی و درس‌نامه‌های جامع به‌ همراه پاسخ‌ های تشریحی از ویژگی‌های این کتاب است.

زیست دهم خیلی سبز

خرید کتاب زیست پایه دهم انتشارات خیلی سبز

  1.        کتاب زیست دهم نشر الگو

کتاب درسنامه و تست زیست دهم نشر الگو نیز به عنوان یکی از بهترین منابع موجود در بازار عمل کرده است . از ویژگی های این کتاب می توان به درسنامه کامل و کنکوری که منطبق با کتاب درسی زیست دهم است این کتاب یکی از بهترین کتاب های زیست دهم سال 98 شناخته شده است .

اشاره کرد سایر ویژگی های این کتاب شامل پوشش سوالات کنکور سراسری سال های گذشته و کنکور‌های آزمایشی و تست های تالیفی ، بانک پرسش‌های چهار گزینه‌ای مفهومی و توضیح و بررسی کامل نکات تصاویر کتاب درسی در هر فصل است.

خرید کتاب زیست پایه دهم دهم انتشارات الگو 

  1.        کتاب زیست دهم فاگوزیست

کتاب فاگوزیست دهم یکی از بهترین منابع درسنامه ای در سطح کنکور می باشد که در هر فصل نکات مهم و کنکوری را به طور کامل بیان کرده است و در صورتی که در دانش اموزی در بخش درسنامه و یادگیری متن زیست دهم دچار مشکل باشد با مطالعه این کتاب میتواند به سطح بالایی در درس زیست شناسی برسد .

سبکی که در این کتاب توسط دکتر فردین جوادی تالیف شده بر مبانی کنکور می باشد و تمام نکات مهم و ترکیبی و مفهومی به طور کامل مورد بررسی قرار گرفته است .

خرید اینترنتی کتاب زیست پایه دهم فاگوزیست 

  1.        کتاب زیست شناسی دهم نانو

یکی دیگر از کتاب های مناسب در بخش درسنامه کتاب زیست شناسی دهم نانو می باشد که به عنوان بهترین کتاب زیست شناسی دهم سال 98 شناخته شده است . این کتاب اصول ترکیب و مفهوم مطالب به خوبی رعایت نموده و درسنامه ای جامع را در اختیار دانش آموزان قرار می دهد .

این کتاب بیشتر جنبه ی آموزشی و درسنامه ای دارد .

خرید کتاب زیست شناسی دهم نانو از بانک کتاب مرکزی

  1.        کتاب زیست دهم میکرو گاج

کتاب زیست شناسی دهم تجربی میکرو طبقه بندی گاج در دو بخش درسنامه و تست تالیف شده و شامل توضیحات کنکوری مطالب کتاب درسی زیست دهم و ارائه ی تست های تالیفی و کنکور سراسری به همراه پاسخ تشریحی می باشد