معرفی برترین کتاب های کنکوری درس فیزیک 

در ادامه معرفی منابع کنکور در این مقاله به معرفی بهترین منابع فیزیک کنکور خواهیم پرداخت و تلاش خواهیم کرد تا توضیحات اجمالی در خصوص انواع مختلف مراجع را ارائه کنیم. از این رو از شما دعوت میکنیم تا در ادامه با ما در بانک کتاب مرکزی همراه باشید. 

بی شک نظرات شما می تواند راهگشای ما در خصوص ادامه فعالیت های معرفی منابع باشد. از این رو از شما دعوت میکنیم با معرفی منابع درخواستی خود ما را در ادامه فرایند معرفی منابع تخصصی کنکور یاری دهید. 

منابع فیزیک کنکور

کتاب های سری میکرو طبقه بندی گاج یا همان گاج نقره ای

این کتاب ها بهترین کتاب های موجود در بازار بوده  که عموما دارای دو جلد هستند. جلد اول این سری از کتاب ها دارای تست های طبقه بندی شده و سطح بندی شده (ستاره داره و …) است که به خوبی میتونه برای داوطلب کنکور مطالب هر بخش و فصل فیزیک رو دسته بندی کنه.

در انتهای هر بخش هم تست های “یک قدم تا ۱۰۰” هست که سطح سؤالاتش بالاتر از سایر تست‌هاست. بدون شک تمام کتاب های کمک درسی میکرو گاج به خصوص کتاب فیزیک میکروطبقه بندی را میتوان جزو بهترین کتاب های کمک درسی برای کنکور دانست .

این کتاب در قالب فیزیک پیش میکرو گاج و فیزیک پایه میکرو گاج ارائه شده است که می توانید از طریق لینک زیر اقدام به خرید آن ها کنید 

خرید کتاب میکرو طبقه بندی فیزیک گاج 

فیزیک پیش میکرو گاج

کتاب های فیزیک انتشارات خیلی سبز

این انتشارات هم کتاب های مناسبی (و البته در بعضی موارد پر حرف یا حوصله سر بر به نظر برخی از دوستان ) رو برای کنکوری ها تالیف کرده که در ۴ جلد (۲ جلد فیزیک پایه و ۲ جلد فیزیک پیش دانشگاهی که یک جلد سوال و یک جلد پاسخ نامه تشریحی است) و مناسب برای کنکور نظام قدیم هست.

این کتاب ها تست های تالیفی و متوسط و سخت زیادی داره که اگر می خواید توی کنکور فیزیک بالای ۶۰ درصد بزنید می تونید از این کتاب و خصوصا تست های سری Z این کتاب استفاده کنید.

کتاب های فیزیک خیلی سبز کتاب های متعددی را شامل می شوند. از این رو می توانید با توجه به پایه های تحصیلی و نیاز های خود اقدام به خرید آن ها کنید. 

خرید کتاب فیزیک تجربی خیلی سبز

فیزیک تجربی خیلی سبز

کتاب فیزیک نشر الگو

 در میان کتاب های برتر فیزیک کنکور  میتوان به کتاب های نشر الگو اشاره کرد . این کتاب دارای حدودا ۳۰۰۰ تست از کنکورهای سراسری و آزاد دوره‌های مختلف و تست‌های تألیفی در دو سریه، سری اول تست های ساده تر هستند و سری دوم تست‌های عموما سخت تر هستند که به منظور تسلط بر مباحث طراحی شدند. 

این کتاب که در تصویر می بینید برای کنکور نظام قدیم نوشته شده ولی کتاب های کنکور نظام جدید نشر الگو هم چاپ شده که می تونید اونها رو تهیه کنید.

کتاب های کمک درسی الگو در سال 98 به عنوان یکی از بهترین کتاب های کمک درسی فیزیک کنکور شناخته شده اند.

کتاب فیزیک ویژه دانش آموزان ممتاز انتشارات خوشخوان

خب فکر میکنم از اسم کتاب میشه حدس زد با چه کتابی روبرو هستیم!

اگر تو مدرسه جزو رتبه های برتر هستید یا تو مدارس تیزهوشان و نمونه و … دارید درس میخونید همین کتاب براتون مناسبه

! تست های این کتاب تست های سختیه که اگه خوب از پسشون بر بیاید می تونید به بالای ۹۰درصد زدن تو فیزیک امیدوار باشید.با توجه به تمام مطالبی که برای شما گفتیم باید این نکته را نیز یاد آوری کنیم که انتخاب کتاب کمک درسی فیزیک کنکور بیش از هر چیزی به خود شما و آنچه از یک کتاب انتظار دارید باز خواهد گشت.

به زودی و در ادامه توضیحات این مقاله توضیحات بیشتری در مورد بهترین کتاب های فیزیک کنکور ارائه خواهیم داد. به زودی باز خواهیم گشت.