بهترین کتاب کمک درسی دین و زندگی کنکور

در ادامه معرفی بهترین منابع کمک درسی کنکور ، در این مقاله از بانک کتاب مرکزی به معرفی برترین کتاب کنکوری دین و زندگی خواهیم پرداخت. با ما در این مقاله همراه باشید. 

ما در فروشگاه اینترنتی کتاب ، بانک کتاب مرکزی تلاش خواهیم کرد تا ساده ترین شیوه های خرید اینترنتی کتاب را در دسترس شما قرار دهیم و بتوانیم به سهولت شرایط خرید را برای شما فراهم سازیم . 

معرفی برترین کتابهای کنکوری دین و زندگی 

  1.    کتابجامع گاج دین و زندگی

دین و زندگی جامع گاج به عنوان معتبر ترین کتاب دین و زندگی و البته کامل ترین منابع کمک درسی کنکور محسوب می شود. در این کتاب  توضیحات کاملی درباره پیام آیات و ارتباطش با درس، تعداد تکرار آیات در کنکور ده سال اخیر، نکات ترکیبی بادیگر درس های دین و زندگی، ذکر همه علت و معلول ها در آخر کتاب، درسنامه های خلاصه آخر کتاب برای مرور سریع و جمع بندی، تست های تالیفی خیلی قوی و …  آورده شده است و این موارد از مزایای دین و زندگی جامع کنکور هستند. 

بدون شک کتاب های کمک درسی گاج همیشه در صدر بهترین کتاب های کمک درسیهستند .این  موضوع را می توان با کتاب کمک درسی دین و زندگی به خوبی اثبات کرد .

خرید کتاب جامع دین و زندگی گاج

بهترین کتاب جامع دین و زندگی

  1.   کتاب خیلی سبز دین و زندگی

خیلی سبز همه درسهای دین و زندگی ۲ و۳ و پیش دانشگاهی را در  یک کتاب حدودا  ۵۵۰ صفحه ای آورده است. دین و زندگی خیلی سبز به اندازه کتاب جامع گاج کامل نیست اما برای کسانی  که وقت زیادی ندارند ، خیلی سبز دین و زندگی کتاب جمع و جورتری به نسبت کتاب جامع گاج می باشد 

خرید کتاب دین و زندگی خیلی سبز

خرید دین و زندگی کنکور

  1.    جامع سفیر خرد دین و زندگی

یکی دیگه از منابع کمک درسی دین و زندگی کنکور کتاب جامع سفید خرد هست. این کتاب واسه هر درس از دین و زندگی ۲ و ۳ و پیش حدود ۵ تا ۷ صفحه درسنامه داره و بعدش حدود ۸۰ تا ۹۰ تست کنکور و آزمون های سنجش و تالیفی و … آورده اما تست هاش پاسخنامه تشریحی ندارن و فقط پاسخنامه کلیدی دارن.

  1.    خط ویژه گاج دین و زندگی

نوشته زهرا سمیعی عارف واسه هر سه پایه با هم هست و کتاب خوبیه و بعضا نکات و توضیحات و مشاوره هایی واسه تست ها و آیات شبیه هم داخش هست که حتی توی کتاب جامع گاج هم نیست! خط ویژه گاج نسبت به گاج جامع و خیلی سبز سبک تر هست و فقط یک کتاب تک جلدی حدود ۲۳۰ صفحه ای بوده و برای  هر درس حدود ۱۵ تا ۲۰ تست در خود جای داده است. 

  1.    آیات و نکات گاج دین و زندگی

کتاب آیات و نکات هم یکی دیگه از منابع کمک درسی دین و زندگی انتشارات گاج هست. این کتاب نوشته زهرا سمیعی عارف هست که دین و زندگی هر سه پایه آیات و احادیث و ابیات رو بررسی کرده است.

این کتاب متن عربی، ترجمه فارسی، پیام، موضوع آیه و ارتباط هر حدیق با درس دیگر را مورد بررسی قرار داده و مخاطب های هر آیه را نیز مشخص می کند. 

  1.    آبی قلم چی دین و زندگی

دین و زندگی کنکور آبی قلم چی هر سه پایه رو در یک کتاب حدودا کمتر از ۵۰۰ صفحه ای آورده. واسه هر درس اول چند صفحه درسنامه و جواب اندیسه و تحقیق های کتاب و پیام درس و آیه و … داره و بعد حدود ۴۰ تست واسه اون درس آورده (که بیشترشون تستس های کنکور سراسری و بعضیشون تالیفی و … هستن) که جواب تشریحی تست هاش آخر کتابش هست اما جواب تشریحی تست هاش به اندازه جواب تشریحی های جلد دوم گاج جامع کامل و جامع نیستن و خلاصه تر جواب داده.همه این موارد رو میشه بهترین کتاب های کمک درسی دین و زندگی معرفی کرد اما بازم باید دقت کنید که انتخاب کتاب بسته به علاقه های خود شما دارن.