بهترین کتاب کنکور ریاضی یازدهم تجربی

یکی از مهمترین مباحث درسی در کنکور سراسری را میتوان ریاضی دانست که در پایه های مختلف و با درس های بسیار مختلفی ارائه میشود.از این رو در ادامه این مطلب به بررسی بهترین کتاب کنکوری ریاضی یازدهم تجربی میپردازیم.

تلاش خواهیم کرد بهترین های نشر را در اختیار شما قرار دهیم، برای ارائه بهترین بازخورد تلاش شده است از نظرات عمده کاربران چندین وب سایت کنکوری و همچنین میزان فروش فروشگاه های اینترنتی مختلف استخراج شده و نظرات با نظرات دانش آموزان همخوانی حداکثری را داشته باشد، پس ادامه این مطلب را از دست ندهید.

1.گاج IQ ریاضی یازدهم تجربی

کتاب ریاضی یازدهم تجربی گاج ای کیو یک کتاب ۳۱۲ صفحه ای تالیف پیام کریمی نیا است. درسنامه های مختصری در این کتاب وجود داره و بیشتر تست هست.

اکثر تست ها هم تالیفی و تعداد کمتری سوالات کنکور و آزمون های گاج را تشکیل خواهند داد. . سطح تست های کتاب IQ گاج نسبتا بالاتر از سایر کتاب های گاج است.

همین امر سبب شده است تا این کتاب را بهترین کتاب ریاضی یازدهم تجربی بدانیم.

خرید اینترنتی ریاضی گاج تجربی

IQ ریاضی یازدهم تجربی گاج

2.ریاضی یازدهم میکروطبقه بندی گاج

اگر یک کتاب ساده تر از نظر دشواری تست نیاز دارید کتاب میکرو ریاضی  یازدهم گاج مناسب است. این کتاب ۴۲۴ صفحه است. کتاب پرسمان ریاضی  یازدهم تجربی هم یک کتاب ۲۰۸ صفحه ای از انتشارات گاج مخصوص امتحان تشریحی است.

بهترین کتاب های کنکور ریاضی یازدهم تجربی

خرید اینترنتی کتاب امروزه به امری متداول تبدیل شده است، رویکرد ها از صرف زمان و هزینه برای رفتن به فروشگاه کتاب انقلاب به کلی دگر گون شده است و دانش جویان و دانش آموزان تلاش دارند خودشان اقدام به خرید اینرتنتی کتاب کنند، چرا که با خرید اینترنتی ارسال هم رایگان بوده و هزینه ها تا حد زیادی کاهش می یابد. بانک کتاب مرکزی در این راستا تلاش دارد با جمع اوری و طرح پرسش از دوستان

3.خیلی سبز ریاضی یازدهم تجربی

کتاب تست ریاضی یازدهم تجربی خیلی سبز چاپ ۹۶ در ۴۲۴ صفحه تالیف سروش موئینی، رسول محسنی منش و کوروش اسلامی است. کتاب های آقای موئینی همیشه از بهترین کتاب های ریاضی بودن. این کتاب ۱۳۰۰ تست داره. شیوه کار این کتاب به این صورته که هر فصل رو به چند قسمت تقسیم کرده و ابتدا چند صفحه درسنامه و بعد تعدادی تست از مباحث اون درسنامه داده که بیشتر تالیفی هستن. در کل کتاب خوبیه و از بهترین منابع ریاضی پایه یازدهم تجربی محسوب میشه.

اگه هدفتون تقویت مهارت تست زنی ریاضی پایه یازدهم هست همین کتاب از انتشارات خیلی سبز توصیه میشه. برای کسانی که نیاز به تست های سطح بالاتر دارن، کتاب نردبام ریاضی  یازدهم خیلی سبز هم به زودی منتشر میشه. سایر کتاب های خیلی سبز ریاضی یازدهم مثل کتاب ماجراهای من و درسام، کتاب شب امتحان و کتاب کار ریاضی بیشتر برای امتحان تشریحی مدرسه مناسب هستن.

ریاضی یازدهم مهر و ماه تجربی

4.ریاضی یازدهم تجربی مهر و ماه

کتاب ریاضی مهروماه یازدهم تجربی چاپ ۹۶ یک کتاب ۴۴۸ صفحه ای چاپ دو رنگ تالیف عباس اشرفی، وهاب تقی زاده و نصیر کریمی است. تست های کنکور ده سال اخیر که مرتبط با ریاضی یازدهم پایه هستن در این کتاب آورده شده. چیدمان تست های این کتاب از ساده به دشوار است.

کتاب کنکور ریاضی یازدهم تجربی

5.نشر الگو ریاضی یازدهم تجربی

کتاب ریاضی یازدهم تجربی نشر الگو چاپ ۹۶ یک کتاب ۳۴۰ صفحه ای شامل حدود ۱۳۰۰ تست تالیف نوید صفایی، کاظم اجلالی و ارشک حمیدی است. تعداد تست های هر فصل این کتاب به ترتیب به این صورت است: فصل ۱ شامل ۲۱۹ تست، فصل ۲ شامل ۱۴۱ تست، فصل ۳ شامل ۱۹۸ تست، فصل ۴ شامل ۱۲۳ تست، فصل ۵ شامل ۱۷۶ تست، فصل ۶ شامل ۱۳۸ تست و فصل ۷ شامل ۷۰ تست. اگه دنبال درسنامه جامع و کامل تری هستید بهتره از کتاب ریاضی پایه یازدهم خیلی سبز یا مهر و ماه استفاده کنید. اما از نظر تست چندان تفاوتی بین این دو کتاب و کتاب نشر الگو نیست.