بهترین کتاب های آموزش ششم به هفتم

در ادامه این مطلب و پیرامون معرفی کتاب های کمک آموزشی برای پایه های مختلف ابتدایی، به ارائه و مقایسه چند کتاب آزمون ششم به هفتم خواهیم پرداخت چرا که این آزمون یکی از مهمترین آزمون های آموزشی در طول دوران تحصیل هر دانش آموزی است.

معرفی برترین کتاب های آموزشی پایه ششم 

در ادامه این مقاله به معرفی بهترین های نشر و پرفروش ترین کتاب ها ی آموزشی در پایه ششم با توجه به اولویت بالای این پایه به دلیل اهمیت بالای این پایه برای ازمون تیزهوشان و مدارس تیزهوشان خواهیم پرداخت. از شما دعوت میکنیم با ما همراه باشید. ما در فروشگاه اینترنتی کتاب ، بانک کتاب مرکزی تلاش میکنیم تا به بهترین شکل و با کمترین هزینه نیازهای شما را تامین کنیم. 

کتاب مسابقات ریاضی ششم دبستان مبتکران

از مهمترین درس ها و بخش های تحصیلی برای هریک از دانش آموزان تیز هوشان مهم و قابل توجه خواهد بود را ریاضیات میدانیم. این کتاب نوشته جناب آقای وحید اسدی کیا از آن دست کتاب هایی است که حل تست هایش برای آنهایی که می خواهند در امتحان تیزهوشان و نمونه دولتی یا المپیاد ریاضی شرکت کنند بسیار مهم و قابل توجه است.

البته این کتاب فاقد درسنامه است حتما باید ابتدا به مطالب درسی مسلط باشید و بعد سراغ این کتاب ارزشمند بروید.

خرید آزمون ریاضی تیزهوشان ششم جلد اول

ریاضیات ششم تیز هوشان

کتاب علوم ششم خیلی سبز

یکی دیگر از درس های بسیار مهم در آزمون های ورودی ششم به هفتم را میتوان علوم دانست .پس انتخاب بهترین کتاب برای این درس بسیار مهم خواهد بود.کتابی که در این بخش برای شما در نظر گرفتم از انتشارات خیلی سبز و از نویسنده با سابقه کتب علوم یعنی جناب آقای مهدی مظلوم شایان می باشد.

خبر خوب این است که این کتاب دارای درسنامه است ولی در بعضی از بخش های مهم به خصوص در درس های فیزیک بسیار موشکافانه نیست.

تست های این کتاب تا حد زیادی می تواند نیاز شما را برای موفقیت در آزمون تیزهوشان برطرف کند.

خرید کتاب علوم خیلی سبز پایه ششم 

کتاب تیزهوشان فارسی ششم ابتدایی از انتشارات نشر الگو

در ادامه معرفی بهترین کتب برای آزمون ششم به هفتم به سومین درس مهم در این آزمون یعنی فارسی خواهیم رسید. شاید بسیاری از شما نام کتاب تیزهوشان فارسی ششم ابتدایی نشر الگو را شنیده باشید.

نویسنده این کتاب خانم منصوره فراست هستند که در این کتاب به صورت درس به درس، تمام نکات مهم کتاب درسی را برای شما به خوبی توضیح داده اند

. لازم به ذکر است که این کتاب تست های خیلی خوبی دارد که اگر با دقت و تمرکز زده شوند، قطعا می توانند بسیار تاثیر گذار باشند.

خرید تیزهوشان فارسی ششم دبستان

تیزهوشان فارسی ششم

کتاب مسابقات عربی، قرآن و پیام های آسمان مبتکران

عربی ، قرآن و هدیه های آسمانی یکی از درس های آزمون ششم به هفتم است که بسیاری از شرکت کنندگان را با مشکل روبرو کرده است.پس باید در انتخاب کتاب کمک درسی آن بسیار دقت کرد. این درس همان درس قرآن و هدیه های آسمانی هست. علت اینکه بچه ها در چند سال اخیر با این درس مشکل زیادی داشتند، سوالات مفهومی و تا حدودی چند وجهی ای هست که در آزمون های سال های اخیر مطرح شده اند.

اما نگران نباشید. اگر کتاب مسابقات عربی، قرآن و پیام های آسمان از انتشارات مبتکران را خوب و با دقت بخوانید، بعید است بعد از این با مشکل مواجه شوید. این کتاب که نوشته خانم بنفشه فاضلی است شامل درسنامه و بخش تست های بسیار مفیدی است.یک نکته مثبت این کتاب این است که طبقه بندی شده بر اساس کتاب درسی می باشد.

خرید کتاب کمک آموزشی پیام های اسمان پایه ششم 

کتاب تیزهوشان دروس عمومی ششم نشر الگو

کتاب تیزهوشان دروس عمومی ششم ابتدایی از انتشارات نشر الگو یکی دیگر از کتبی است که برای آزمون ورودی ششم به هفتم بسیار کاربردی خواهد بود .این کتاب برای سایر درس های عمومی بسیار مهم است و اگر مایل هستید که این آزمون را به خوبی پشت سر بگذارید باید از این کتاب بهره های زیادی ببرید.این کتاب نوشته آقای حسین حسینی و خانم مریم روزبهانی می باشد.

امروزه این کتاب در بازار فروش کتب کمک درسی بسیار کمیاب شده است پس اگر به دنبال خرید آن هسنید این نکته را باید در نظر داشته باشید که با چاپ قدیم آن مواجه نشوید.