بهترین کتاب ادبیات فارسی کنکور 99

پیش از این مطلب برای شما گفتیم که انتخاب بهترین کتاب کمک درسی برای کنکور تاثیر بسیار بالایی در افزایش رتبه و بهبود تراز امتحانی شما خواهد بود . ما در ادامه این مطلب خواهیم گفت که دو درس بسیار از زیر شاخه درس های عمومی برای تمامی رشته ها یعنی ادبیات کنکور 99 چه تاثیری خواهند داشت و چه کتابی برای قبولی در کنکور 99 برای شما مفید خواهد بود.

ادبیات جامع میکرو طبقه بندی گاج

ادبیات موضوعی کامل میکرو طلایی گاج برای نظام جدید و همچنین ادبیات میکرو طبقه بندی گاج برای نظام قدیم جزو بهترین کتاب های کمک آموزشی جامع درس ادبیات کنکور می باشند.

بهترین کتاب های ادبیات و عربی کنکور 99

خرید کتاب ادبیات موضوعی میکرو طلایی گاج

بهترین کتاب های مبحثی ادبیات کنکور :

هفت خوان خیلی سبز به طور مبحثی از منابع خوب ادبیات کنکور است که برای مباحث قرابت معنایی ، آریه های ادبی ، دستور زبان و … می تواند مفید باشد.انتشارات نشر الگو نیز برای قرابت معنایی و آرایه های ادبی با کیفیت کار کرده است و می تواند گزینه ی مناسبی باشد.

اگر حس می کنید نیاز به توضیحات کامل و حجیم برای ادبیات دارید به سراغ ادبیات نشر دریافت و دکتر هامون سبطی بروید.این کتاب ها با توجه به حجم بالای خود به خصوص در ابتدای سال تحصیلی می تواند گزینه ی مناسبی باشد.

سری کتاب های لقمه ی انتشارات مهر و ماه نیز برای تاریخ ادبیات و همچنین لغت و املا یکی دیگر از گزینه های موجود است.

برترین کتاب ادبیات کنکور 99 

اگر دانش آموز سال دهم یا یازدهم هستید و یا سطح ضعیفی در ادبیات دارید کتاب های سال به سال نیز برای شما مناسب است.

ادبیات سیر تا پیاز گاج برای سطح درسی ضعیف در درس ادبیات و کتاب های سال به سال نشر الگو برای دانش آموزان متوسط به بالا.البته دانش آموزان سال دهم و یازدهم نیز در صورت سطح درسی مطلوب می توانند مثل کنکوریها مستقیم به سراغ کتاب های جامع و یا مبحثی بروند.

بهترین کتاب های ادبیات و عربی کنکور 99

خرید کتاب سیر تا پیاز ادبیات کنکور

ادبیات فارسی از دروس با اهمیت در کنکور در مقطع کارشناسی پیوسته تلقی می شود و می تواند به عنوان تعیین کننده ترین درس از دروس عمومی تلقی شود. از این رو سرمایه گذاری بر روی این درس می تواند دارای ارزش فراروانی باشد. ما در بانک کتاب مرکزی تلاش داریم تا بهترین و به روزترین کتاب های کنکور از انتشارات مختلف را در اختیار شما قرار دهیم.