تازه های نشر یازدهم

کتاب های بسیار زیادی را در خصوص کنکور برای سال های گذشته خواندید اما میدانیم که سال به سال کنکور مطاق کتب درسی با ویژگی های بسیار مختلف و تغییرات بسیار چشم گیر همراه میشود از این رو لازم است تا دانش آموزان مطابق با سال تحصیلی خود از کتاب های کمک آموزشی بهره ببرند.به همین جهت ما در ادامه این مطلب به بررسی برخی از مهمترین کتب تازه منتشر شده یازدهم خواهیم پرداخت.پس در ادامه این مطلب نیز با ما همراه باشید.

نشر تازه کتاب فیزیک (3) سینماتیک _ دینامیک جلد اول (رشته ریاضی)

از مهمترین کتب و درس ها برای دانش آموزانی که در کنکور سراسری سال 99 شرکت خواهند کرد را میتوان درس فیزیک دانست از این رو انتخاب یک کتاب کمک درسی برای انها بسیار مهم شده است.ما در ادامه به بررسی کتاب فیزیک یازدهم مبتکران خواهیم پرداخت.این کتاب شامل ویژگی های زیر است :

1-  درسنامه کامل، دقیق و منسجم با نظمی مطابق با کتاب‌های درسی تازه تالیف شده

جدیدترین کتب یازدهم

2- مسایل فراوان حل شده با رویکرد مفهومی و محاسباتی

3- آزمون‌های فصل به فصل و آزمون‌های جامع در جهت تسلط برای امتحان نهایی

4- تست‌های «واقعا تالیفی»، با نگاهی دقیق به تغییرات کتاب درسی (عدم کپی‌کاری از تست‌های منسوخ قدیمی)

5- تالیفی واقعا گروهی با هم فکری و چالش بین چند مدرس با سابقه فیزیک در حوزه‌های دبیرستان، کنکور و المپیاد

6- متنی جذاب و خواندنی، همراه با نکات آموزنده تاریخی، فناوری و دانستنی‌های مفید علمی همراه با گرافیکی چشم‌ نواز

نشر تازه کتاب کنکوری عربی جامع مرشد ویژه ریاضی و تجربی

خرید تازه ترین کتاب های یازدهم

عربی همواره برای دانش آموزان ریاضی و تجربی که در کنکور سراسری شرکت میکنند اهمیت های بسیار زیادی دارد. چرا که با داشتن ضریب بسیار بالا و در عین حال حضور در جمع درس های عمومی میتواند تاثیر بسیار خوب و مفیدی را برای رتبه و تراز هر دانش آموز داشته باشد از این رو باید به کتاب های نشرشده تازه مراجعه کرد ما در ادامه به بررسی برخی از مهمترین ویژگی های یکی از کتاب های تازه منتشر شده عربی جامع مبتکران خواهیم پرداخت از ویژگی ها شامل :

1- سوالات در چهار سطح ساده، متوسط، دشوار و خیلی دشوار برای آمادگی و کسب درصد و تراز در آزمون‌های آزمایشی و کنکور طراحی شده است.

2- تنوع کامل و منحصر به فرد در طراحی سوالات ترجمه، مفهوم، حوارات، معانی لغات، درک مطلب و قواعد.

3- درک مطلب‌های متناسب با متون کتاب‌های نظام جدید و کاملا تالیفی و پرهیز از کپی کردن متن کنکورهای نظام قدیم.

4- پاسخ‌های کاملا تشریحی و ترجمه عبارت‌های گزینه‌ها به فارسی.

5- استفاده از عبارت‌های قرآنی و احادیث خارج از کتاب در حد فهم و خواسته کتاب درسی برای آمادگی کنکور

6- ساختاربندی و استفاده از نمودار در آموزش درس‌نامه‌ها

جدیدترین کتب یازدهم

7- استفاده از جعبه مفهوم برای معرفی عبارت‌های مهم کتاب درسی در کاربرد سوالات مفهوم و قرابت معنایی

8- هرسه سال(دهم، یازدهم، دوازدهم) در یک کتاب

 

قیمت تازه ترین کتاب های منتشر شده یازدهم

ادبیات و زبان فارسی از جمله دروسی است که دانش آموزان با توجه به بهره گیری و جای داشتن این زبان به عنوان زبان مادری تست های بسیار زیادی را پر میکنند اما با توجه به اینکه این درس از ضریب بسیار بالایی در کنکور بهره میبرد هر تست منفی تاثیر بسیار زیادی در رتبه کنکور میگذارد از این رو برای اینکه بتوانید از تست های این درس بیشترین بهره را ببرید باید از یک کتاب کمک درسی بسیار موفق و در عین حال مطابق با سال تحصیلی خود استفاده کنید از کتاب برای دانش آموزانی که قصد شرکت در کنکور سال 99 را دارند میتوان کتاب فارسی یازدهم مبتکران با ویژگی های زیر باشد :

آن‌جایی که این کتاب، علاوه بر دانش‌آموزان یازدهم، برای داوطلبان کنکور سراسری نوشته شده، در انتخاب و گزینش تست‌ها و ابیات، دقت بسیاری شده است. کتاب به دو بخش تقسیم شده است:

1- بخش اول، مربوط به شرح و معنی شعرها، نثرها، لغت‌ها، بررسی آرایه‌های ادبی و دستور زبان فارسی و پاسخ تشریحی کارگاه متن پژوهی است.

2- بخش دوم، مربوط به پرسش‌های چهارگزینه‌ای درس به درس به صورت «مطابق با کتاب درسی»، «فراتر از کتاب درسی» و «پرسش‌های کنکور سراسری» است.

در بخش دوم، پرسش‌های تفکیکی با عنوان قلمرو زبانی، قلمرو ادبی و قلمرو فکری طراحی شده و پاسخ‌ کاملا تشریحی هر یک از این پرسش‌ها نیز بررسی شده است.

جدیدترین کتب یازدهم

نشر جدید کتاب پرسش‌های چهارگزینه‌ای شیمی یازدهم واجب (تک جلدی)

شیمی از جمله درس هایی است که برای دانش آموزان رشته تجربی بسیار مهم و دارای ضریب بسیار بالایی است خصوصا برا داوطلبانی که قصد قبولی در رشته هایی چون پزشکی و دارو سازی دارند از این رو برای شما خواهیم گفت که از چه کتابی میتوانید بهره ببرید که علاوه بر داشتن تطابق با دروس سال یازدهم شما دارای تست های مناسب برای کنکور 99 باشد. کتاب پرسش های واجب شیمی یازدهم مبتکران کتابی با ویژگی های زیر است :

1- درس و نکته: در پاسخنامه تشریحی این مجموعه، نکته‌های کلیدی و مهم در قالب ایستگاه‌های درس و نکته بیان شده‌اند که با مطالعه دقیق این ایستگاه‎ها، عصاره‌ی جان کتاب درسی همراه با نکته‌های مستتر در آن به کالبد شما منتقل می‌شود.

2- تست‌های بسیار مهم وی آی تی Very Important Test: این تست‌ها با دقت و وسواس فراوان انتخاب شده‌اند، تست‌هایی را نشان میدهند که حل آن‌ها برای شما بسیار حساس، حیاتی و مهم است و حل نکردن آن‌ها مساوی با فاجعه!

3- طرح آموزشی کارتونی: در این قسمت سعی کرده ایم برخی از مطالب و مفاهیم کلیدی مطرح شده در کتاب درسی را به زبان کارتونی بیان کنیم تا این مطالب و مفاهیم بهتر در ذهن و حافظه ی خوانندگان این کتاب جا بیفتد.

4- مناظره با دانش‌آموزان وسؤال‌های متداول دانش‌آموزی: یکی از موثرترین روش‌های آموزشی، روش مباحثه یا مناظره‌ی علمی است. در این کتاب، گاهی مطالب به صورت یک مبحث و مناظره‌ی زنده ارایه میشود.

5- تست‌های (آسان، متوسط، سخت، خیلی سخت)