خرید بهترین کتاب های جامع دوم ابتدایی

پیش از این مطلب به معرفی بهترین کتاب های کمک درسی پایه های دبیرستان صحبت کردیم اما در ادامه این مطلب برای شما خواهیم گفت که بهترین کتاب برای پایه دوم ابتدایی چیست ؟ پس در ادامه این مطلب نیز با ما بانک کتاب همراه باشید.

مجموعه دروس دوم دبستان گاج

کتاب مجموعه دروس، 4 درس ریاضی، علوم، فارسی و هدیه‌های آسمان را در قالب پرسش و پاسخ به صورت کامل آموزش می‌دهد. ویژگی منحصر به فرد کتاب مجموعه دروس دوم دبسان گاج ، پوشش کلیه‌ی موضوع‌ها و زیرموضوع‌های کتاب درسی با تعداد سؤال مناسب و پاسخ‌های آموزنده است.

1- پوشش همه‌ی مطالب کتاب‌درسی: هدف این است که هیچ نکته‌ی آموزشی نادیده گرفته نشود و تمام نکات به اندازه‌ای که اهمیت دارند، در کتاب مورد بررسی قرار گیرد و برهمین اساس تمامی مطالب کتاب درسی پوشش داده شده‌اند.

2- توازن و تناسب: تعداد سؤال‌های هر درس و هر موضوع متناسب با اهمیت آن در کتاب درسی در نظر گرفته شده است.

3- سؤال‌های شناسنامه دار: در کنار تمامی سؤال‌ها آدرسی از کتاب درسی درج شده است تا در صورت نیاز بتوانید به کتاب درسی مراجعه کنید.

قیمت کتاب های کمک درسی دوم ابتدایی

4- ارزیابی به وسیله‌ی رنگ: در فهرست کتاب و در صفحات درخت دانش، امکانی ایجاد شده است که دانش‌آموز میزان تسلط خود را به کمک رنگ مشخص کند تا با یک نگاه بتواند میزان تسلط خود را در هر موضوع ببیند.

5- درخت دانش: در ابتدای هر درس درخت دانشی قرارداده شده تا به نظم ذهنی دانش آموز و ارزیابی آموزشی او کمک کند.

6- پاسخ تشریحی: برای تمام سؤال‌های کتاب، پاسخی کامل و شیوا به زبان کتاب درسی نوشته شده است.

کتاب تابستان دوم دبستان مبتکران

كتاب تابستانه دوم دبستان مبتکران ،كتابي متناسب باروزهاي تابستاندر كتاب تابستان متناسب با نياز شما، دو هدف در نظر گرفته ايم.

  1.      هدف اول ( نگاه به گذشته): دراين قسمت درس هاي سال قبل را مرور مي كنيم. براي دروس رياضي، علوم و فارسي دو صفحه درس نامه در نظر گرفته ايم تا بتوانيد مطالب را يادآوري كنيد. كل مطالب كتاب را در بخش نگاه به گذشته مرور مي كنيم و سوالات اين بخش را تستي و تشريحي تاليف كرده ايم.
  2.      هدف دوم( نگاه به آينده) : هدف اين است كه درسهاي سال بعد را پيشخواني كنيد. قرار نيست در اين
  3.      بخش كل كتاب را بخوانيم 80 درصد مطالب نيسمال اول در 5بخش به شما آموزش داده مي شود. براي
  4.      اين بخش از كتاب تابستان، درسنامه در نظر گرفته ايم، با توضيح مفاهيم و ذكر چند مثال اين مباحث به
  5.      شما آموزش داده مي شوند. سوالات بخش نگاه به آينده تشريحي و تستي است.

بهترین کتاب های دوم ابتدایی

خرید کتاب فارسی دوم دبستان مبتکران

سه سطحی فارسی دوم دبستان

یکی از دروس مهم در دوره ابتدایی را فارسی میدانیم که برای دانش آموزان چالش بسیار بزرگی است.از این رو بهره بری از کتاب سه سطحی فارسی دوم دبستان میتواند برای شما بسیار مفید باشد.این کتاب دارای ویژگی های زیر است :

  1.      کتابی دارای 333 تست از مباحث فارسی دوم دبستان
  2.      تمام سؤال‌های کتاب پاسخ تشریحی کامل و آدرس از کتاب درسی دارند.
  3.      از آن‌جا که فارسی در مقطع دبستان، درسی مهم است و غالباً دانش آموزان در این درس ضعف دارند، این کتاب به دانش آموزان کمک می‌کند تا میزان یادگیری خود از این درس را به خوبی متوجه شوند.
  4.      تمام سؤال‌های کتاب در قالب تست مطرح شده است. بیان تستی سؤال سنجشی متفاوت از دانسته‌های دانش آموزان را بیان می‌کند. سطح بندی سؤال‌های کتاب امکان پیشرفت در سطوح را ایجاد کرده است به طوری که با حل سؤال‌های سطح نسبتاً دشوار نکاتی را یاد می‌گیرد که در ادامه، آموزش نکات سطح‌های دشوار و دشوارتر را امکان‌پذیر می‌سازد.
  5.      این کتاب برای تمام دانش آموزان با هر سطح دانشی قابل استفاده و مفید می‌باشد.