بهترین کتاب کمک درسی دین و زندگی کنکور

دین و زندگی در کنکور 99 دارای ضرایب و تاثیر بسیار زیادی است.بنابراین در ادامه این مطلب برای شما اطلاعات بسیار مهم و مفیدی را درباره شیوه های خرید کتاب کمک درسی دین و زندگی کنکور  قراره داده ایم.پس ادامه این مطلب را از دست ندهید.

 جامع گاج دین و زندگی

برای کسانی که یک کتاب جامع دین و زندگی میخوان این کتاب یکی از جامع ترین و کامل ترین منابع کمک درسی دین و زندگی کنکور محسوب میشه. این کتاب توضیحات کاملی درباره پیام آیات و ارتباطش با درس، تعداد تکرار آیات در کنکور ده سال اخیر، نکات ترکیبی با درس های دیگه دین و زندگی، ذکر همه علت و معلول ها در آخر کتاب، درسنامه های خلاصه آخر کتاب برای مرور سریع و جمع بندی، تست های تالیفی خیلی قوی و … از مزایای این کتاب هستن.بدون شک کتاب های کمک درسی گاج همیشه در صدر بهترین کتاب های کمک درسی هستن.این رو میشه با کتاب کمک درسی دین و زندگی جامع ثابت کرد.

 بهترین کتاب دین و زندگی کنکور

خیلی سبز دین و زندگی

خیلی سبز همه درسهای دین و زندگی ۲ و۳ و پیش دانشگاهی رو داخل یک کتاب حدودا  ۵۵۰ صفحه ای آورده. دین و زندگی خیلی سبز به اندازه کتاب جامع گاج کامل نیست اما واسه کسایی که وقت ندارن خیلی سبز دین و زندگی کتاب جمع و جورتری نسبت به جامع گاج هست البته از این نظر میگم که تست هاش جواب تشریحی ندارن و برخلاف گاج فقط یک جلد هست.

خرید بهترین کتا کمک درسی دین و زندگی

  جامع سفیر خرد دین و زندگی

یکی دیگه از منابع کمک درسی دین و زندگی کنکور کتاب جامع سفید خرد هست. این کتاب واسه هر درس از دین و زندگی ۲ و ۳ و پیش حدود ۵ تا ۷ صفحه درسنامه داره و بعدش حدود ۸۰ تا ۹۰ تست کنکور و آزمون های سنجش و تالیفی و … آورده اما تست هاش پاسخنامه تشریحی ندارن و فقط پاسخنامه کلیدی دارن.

خرید کتاب خط ویژه گاج دین و زندگی

نوشته زهرا سمیعی عارف واسه هر سه پایه با هم هست و کتاب خوبیه و بعضا نکات و توضیحات و مشاوره هایی واسه تست ها و آیات شبیه هم داخش هست که حتی توی کتاب جامع گاج هم نیست! خط ویژه گاج نسبت به گاج جامع و خیلی سبز سبک تر هست و فقط یک کتاب تک جلدی حدود ۲۳۰ صفحه ای هست و واسه هر درس حدود ۱۵ تا ۲۰ تست آورده.

بهترین کتاب دین و زندگی کنکور

قیمت بهترین کتاب دین و زندگی کنکور 99

 آیات و نکات گاج دین و زندگی

کتاب آیات و نکات هم یکی دیگه از منابع کمک درسی دین و زندگی انتشارات گاج هست. این کتاب نوشته زهرا سمیعی عارف هست که دین و زندگی هر سه پایه آیات و احادیث و ابیات رو بررسی کرده متن عربی، ترجمه فارسی، پیام، موضوع آیه، ارتباطش با حدیث یا با درسی دیگه، مخاطب آیه کی بوده یا کی ها بودن و هر چی که در مورد اونا بوده رو آورده.

 آبی قلم چی دین و زندگی

دین و زندگی کنکور آبی قلم چی هر سه پایه رو در یک کتاب حدودا کمتر از ۵۰۰ صفحه ای آورده. واسه هر درس اول چند صفحه درسنامه و جواب اندیسه و تحقیق های کتاب و پیام درس و آیه و … داره و بعد حدود ۴۰ تست واسه اون درس آورده (که بیشترشون تستس های کنکور سراسری و بعضیشون تالیفی و … هستن) که جواب تشریحی تست هاش آخر کتابش هست اما جواب تشریحی تست هاش به اندازه جواب تشریحی های جلد دوم گاج جامع کامل و جامع نیستن و خلاصه تر جواب داده.همه این موارد رو میشه بهترین کتاب های کمک درسی دین و زندگی معرفی کرد اما بازم باید دقت کنید که انتخاب کتاب بسته به علاقه های خود شما دارند.