درباره بانک کتاب

بانک کتاب مرکزی را بیشتر بشناسیم . بانک کتاب مرکز فروش اینترنتی کتاب با ارسال رایگان در تهران

فروشگاه اینترنتی کتاب 

بانک کتاب مرکزی در حدود 8 سال پیش با هدف دسترسی آسان قشر دانش آموز و متقاضیان کتب کمک درسی و آموزشی به کتاب های مورد نیاز خود راه اندازی شد . در گام نخست از فعالیت ها با راه اندازی مرکز تماس بانک کتاب و استفاده از راه کارهای سنتی درخواست های مشتریان پاسخ داده می شد.

با راه اندازی فروشگاه اینترنتی کتب کمک درسی ، فرایند فروش و تحویل براساس موجودی و تحویل اینترنتی آغاز شد. اما سیاست پاسخ گویی و رفع نیاز های مشتریان همواره در مجموعه پایدار ماند. به گونه ای که محدودیت در موجودی کتاب ، در بانک مرکزی کتاب هیچ گاه وجود نداشته و در صورتی که مشتری به کتابی نیاز داشته باشد، که موجود نباشد . از طریق تماس تلفنی  مجموعه بانک کتاب ، سریعا تهیه و برای وی ارسال شود.

کتاب های عرضه شده در بانک کتاب را در دسته های مختلفی میتوان دسته بندی کرد اما شاخص ترین دسته بندی ها را میتوان با نام های کتاب های درس ، کمک درس و کتاب های تست و کنکور دانست. سایت بانک مرکزی کتاب با در اختیار داشتن تمامی این دسته بندی و تحویل کتاب ها در هر نقطه ای میتواند به نیاز های مشتریان خود بهترین پاسخ ممکن را بدهد.

ویژگی های بانک کتاب مرکزی

در بانک مرکزی کتاب بدون هیچ محدودیتی در انتخاب انتشارات ، قادر خواهید بود کلیه نیاز های خود را براورده سازید و با اطمینان درخواست های خود را نهایی سازید. این مجموعه با در اختیار داشتن بیش از هزار عنوان کتاب قادر است تا نیاز های بخش آموزشی را به خوبی تامین کند.

مجموعه بانک کتاب مرکزی به پاس قدردانی از مشتریان عزیز فرایند تحویل کتاب را به صورت رایگان در هر نقطه از تهران انجام خواهد داد. کتاب های خریداری شده با هماهنگی های انجام شده با پیک های این مجموعه در کوتاه ترین زمان به صورت کاملا رایگان به مشتری تحویل خواهد شد.

شرایط پرداخت وجه برای  خرید کتاب در بانک کتاب می تواند به گونه های زیر باشد.

 پرداخت اینترنتی وجه کتاب از طریق کارت های بانکی عضو شبکه شتاب که دارای رمز اینترنتی بوده  و سپس ادامه روند خرید از فروشگاهی اینترنتی بانک کتاب

پرداخت حضوری وجه کتاب در زمان تحویل کتاب به مشتریان در محل ان ها که میتواند با درخواست مشتری مبنی بر همراه داشتن دستگاه کارت خوان همراه باشد، در این شکل از پرداخت وجه کتاب مشتری پس از رویت کتاب و تحویل وجه را به تحویل دهنده پرداخت خواهد کرد.

 پرداخت کارت به کارت که در این روش پس از پرداخت وجه کتاب توسط خریدار با ارسال کد پیگیری و شماره تراکنش به مجموعه بانک کتاب مشتری قادر خواهد بود درخواست خود را نهایی سازد