بسته آموزشی مکالمه زبان انگلیسی

بسته آموزشی مکالمه 

جامع ترین بسته آموزشی مکالمه زبان انگلیسی شامل :

 • 4 DVD چند رسانه برای آموزش تصویری همراه با زیر نویس فارسی و انگلیسی
 • 1 CD صوتی شامل مباحث آموزشی در حین آموزش مکالمه
 • 2 کتاب  شامل مباجث ارائه شده در DVD آموزشی به همراه راهنمای کامل استفاده 
 • 1 کتاب 460 پرسش چهارگزینه ای با قابلیت استفاده توسط دانش آموزان ، داوطلبان کنکور، و کلیه افراد با هر سطحی از زبان انگلیسی

پکیج آموزشی مکالمه زبان 

بسته آموزشی مکالمه انگلیسی مهندس زبان ، در راستای ارتقا سطح توان مکالمه زبان انگلیسی برای افراد با سطوح مختلف تهیه شده است. این مجموعه با بهره گیری از متد روز دنیا در آموزش مکالمه توانسته است، نیاز های افراد با تخصص ها و سطوح نیازهای مختلف را مرتفع سازد و میتواند مورد استفاده زبان اموزان در هر سطحی از مکالمه و هر سن و سالی قرار گیرد.

اصول طراحی این پکیج برای دوره های فشرده مکالمه زبان انگلیسی استوار است و در 40 جلسه آموزش تلاش دارد تا نیازهای زبان آموزان را مرتفع سازد.

این بسته شامل 4 دی وی دی ویدیویی آموزشی درس بندی شده مکالمه است، که مباحث هر درس در 4 دقیقه توسط مدرس بیان شده و به صورت فارسی و انگلیسی زیر نویس می شود.

به ازای هر جلسه آموزش متون جلسه آموزش در کتابچه آموزشی درج شده و در مجموع 2 کتابچه درسی این مجموعه با بالاترین کیفیت چاپ و چاپ رنگی همه مباحث درسی را پوشش می دهند. بعد از اتمام هر درس این مجموعه فایل صوتی هر درس را در اختیار هر زبان آموز قرار میدهد تا بتواند مباحث آموزشی هر درس را با تکرار و تمرین از بر کند و در پایان کتابچه تست و تمرین تعدادی سوال چند گزینه ای برای هر درس در اختیار زبان آموز قرار می دهد.

این بسته آموزشی می تواند مورد استفاده اقشار مختلف جامعه با هر سطحی از قدرت مکالمه قرار گرفته و در تقویت قدرت مکالمه آن ها موثر واقع شود.

تمام استراتژی تولید این محصول بر پایه افزایش کارایی محصول و بازدهی این بسته آموزشی مکالمه قرار داده شده است که با بهره گیری از متد آموزشی ECE طراحی و تولید شده است ویژگی های این محصول به شرح زیر می باشد.

 1.  آموزش مکالمه تنها با تکیه بر 12 فعل طلایی انگلیسی
 2.   آموزش بیش از 1000 واژه کاربردی، در قالب جملات و فورمول های کاربردی بدون درگیر شدن در مباحث مربوط به گرامر
 3.   ارائه فرمول های ناب و کاربردی در مکالمات روزمره
 4.   آموزش تصویری مکالمه به همراه زیر نویس انگلیسی و فارسی
 5.  قابل استفاده برای توده های مختلف مردم
 6.   منطبق با فرهنگ ایرانی
 7.   امکان برقراری ارتباط با سازندگان محصول برای رفع مشکلات آموزشی
 8.   دارای دو کتابچه درسی
 9.   دارای کتابچه تست و تمرین